AKTUALNOŚCI

SIMATIC PCS 7 wersja 8.0

W nowej wersji 8.0 wprowadzono wiele nowości zarówno w warstwie programowej, jak i sprzętowej. SIMATIC PCS 7 może pracować pod kontrolą Windows 7 w wersji 64- jak i 32- bitowej. W celu osiągnięcia lepszego dopasowania konfiguracji do danego projektu, zmieniono model licencjonowania, który pozwala przede wszystkim obniżyć koszty. Wersja 8.0 wprowadza alternatywny sposób elastycznego raportowania. W oparciu o Microsoft Report Builder. Dzięki wprowadzeniu nowego kontrolera programowego SIMATIC AS mEC, który konstrukcją nawiązuje do rodziny S7-300 i pozwala na instalację bezpośrednio w głównej kasecie modułów I/O S7-300, SIMATIC PCS 7 wersja 8.0 dostępny jest nawet dla małych, niskobudżetowych projektów.

 

Źródło: automatyka.siemens.pl

NASZE MOCNE STRONY

  • Długoletnie doświadczenie.

    Wiele lat pracy w branży automatyki przemysłowej pozwoliło nam zdobyć doświadczenia, którymi chętnie dzielimy się z naszymi Klientami. 

  • Wszechstronna wiedza.

    Automatyka przemysłowa to dziedzina interdyscyplinarna. Do realizacji systemu automatyki potrzebny jest szeroki zakres wiedzy obejmujący wiele dziedzin.

  • Ciągły rozwój.

    Dbamy o to, aby nasza kadra ciągle się rozwijała, szkoliła i zdobywała nowe doświadczenia. Tylko wtedy damy swoim Klientom więcej niż oczekują.