AKTUALNOŚCI

Siemens Solution Partner

Siemens Solution Partner

Sukces dzięki wysokiej jakości. To bardzo ważna maksyma, którą bierzemy pod uwagę we wszystkich naszych działaniach. Jej potwierdzeniem jest zawarcie przez nas strategicznego partnerstwa z Siemens Industry Automation and Drive Technologies

Jako certyfikowany Siemens Solution Partner Automation and Drives, oferujemy Państwu rozwiązania doskonałej jakości, jeszcze lepiej dopasowane do Państwa potrzeb. Tym samym mogą Państwo w najlepszy sposób wykorzystać innowacyjne produkty i systemy Siemens oraz naszą wiedzę.

Standard jakości

Ciągłe kształcenie poprzez indywidualne ścieżki kwalifikacji i certyfikacji oparte na jednolitych globalnych standardach sprawiają, że korzystamy z tych samych wysokich standardów jakości na całym świecie.

 • Jakość rozwiązań - poprzez zastosowanie optymalnych produktów dla określonych wymagań
 • Jakość ekspertów - najnowsza wiedza przekazywana podczas regularnych warsztatów i audytów
 • Jakość doradztwa - dzięki cennym efektom synergii uzyskanym dzięki ścisłej współpracy z firmą Siemens
 • Jakość projektu - w wyniku ukierunkowanej współpracy w całym procesie produkcyjnym
 • Jakość produktów i usług - dla wydajnych i bezpiecznych rozwiązań inwestycyjnych opartych na najnowocześniejszej technologii
 • Jakość dostaw - dzięki niezawodnej dostępności produktów i prostym, wysoce wydajnym procesom logistycznym
 • Jakość usług - najwyższy poziom dostępności maszyn i urządzeń

Solution Partner

Partnerzy w tej kategorii to firmy inżynierskie posiadające wszechstronną, specjalistyczną wiedzę na temat poszczególnych branż przemysłowych i stosowanych rozwiązań. Solution Partnerzy są certyfikowanymi wg jednego światowego standardu dostawcami rozwiązań z zakresu automatyki przemysłowej i techniki napędowej bazujących na produktach i systemach Siemensa. Ci wybrani integratorzy systemów gwarantują realizację zindywidualizowanych i innowacyjnych inwestycji pozwalających na uzyskanie trwałej przewagi konkurencyjnej.

NASZE MOCNE STRONY

 • Długoletnie doświadczenie.

  Wiele lat pracy w branży automatyki przemysłowej pozwoliło nam zdobyć doświadczenia, którymi chętnie dzielimy się z naszymi Klientami. 

 • Wszechstronna wiedza.

  Automatyka przemysłowa to dziedzina interdyscyplinarna. Do realizacji systemu automatyki potrzebny jest szeroki zakres wiedzy obejmujący wiele dziedzin.

 • Ciągły rozwój.

  Dbamy o to, aby nasza kadra ciągle się rozwijała, szkoliła i zdobywała nowe doświadczenia. Tylko wtedy damy swoim Klientom więcej niż oczekują.