AKTUALNOŚCI

Siemens Solution Partner

Sukces dzięki wysokiej jakości. To bardzo ważna maksyma, którą bierzemy pod uwagę we wszystkich naszych działaniach. Jej potwierdzeniem jest zawarcie przez nas strategicznego partnerstwa z Siemens Industry Automation and Drive Technologies

Jako certyfikowany Siemens Solution Partner Automation and Drives, oferujemy Państwu rozwiązania doskonałej jakości, jeszcze lepiej dopasowane do Państwa potrzeb. Tym samym mogą Państwo w najlepszy sposób wykorzystać innowacyjne produkty i systemy Siemens oraz naszą wiedzę.

Standard jakości

Ciągłe kształcenie poprzez indywidualne ścieżki kwalifikacji i certyfikacji oparte na jednolitych globalnych standardach sprawiają, że korzystamy z tych samych wysokich standardów jakości na całym świecie.

 • Jakość rozwiązań - poprzez zastosowanie optymalnych produktów dla określonych wymagań
 • Jakość ekspertów - najnowsza wiedza przekazywana podczas regularnych warsztatów i audytów
 • Jakość doradztwa - dzięki cennym efektom synergii uzyskanym dzięki ścisłej współpracy z firmą Siemens
 • Jakość projektu - w wyniku ukierunkowanej współpracy w całym procesie produkcyjnym
 • Jakość produktów i usług - dla wydajnych i bezpiecznych rozwiązań inwestycyjnych opartych na najnowocześniejszej technologii
 • Jakość dostaw - dzięki niezawodnej dostępności produktów i prostym, wysoce wydajnym procesom logistycznym
 • Jakość usług - najwyższy poziom dostępności maszyn i urządzeń

Solution Partner

Partnerzy w tej kategorii to firmy inżynierskie posiadające wszechstronną, specjalistyczną wiedzę na temat poszczególnych branż przemysłowych i stosowanych rozwiązań. Solution Partnerzy są certyfikowanymi wg jednego światowego standardu dostawcami rozwiązań z zakresu automatyki przemysłowej i techniki napędowej bazujących na produktach i systemach Siemensa. Ci wybrani integratorzy systemów gwarantują realizację zindywidualizowanych i innowacyjnych inwestycji pozwalających na uzyskanie trwałej przewagi konkurencyjnej.

NASZE MOCNE STRONY

 • Długoletnie doświadczenie.

  Wiele lat pracy w branży automatyki przemysłowej pozwoliło nam zdobyć doświadczenia, którymi chętnie dzielimy się z naszymi Klientami. 

 • Wszechstronna wiedza.

  Automatyka przemysłowa to dziedzina interdyscyplinarna. Do realizacji systemu automatyki potrzebny jest szeroki zakres wiedzy obejmujący wiele dziedzin.

 • Ciągły rozwój.

  Dbamy o to, aby nasza kadra ciągle się rozwijała, szkoliła i zdobywała nowe doświadczenia. Tylko wtedy damy swoim Klientom więcej niż oczekują.