PRZEMYSŁ CHEMICZNY

Produkty codziennego użytku

Gałąź przemysłu przetwórczego obejmująca przemysł chemii organicznej - zajmujący się wytwarzaniem produktów na bazie gazu ziemnego, ropy naftowej, kauczuku, drewna, węgla kamiennego i innych składników organicznych - oraz przemysł chemii nieorganicznej - uzyskujący produkty na bazie surowców takich jak: fosforyty, sole mineralne, siarka i inne materiały nieorganiczne.

Do wytwarzania takich produktów potrzebny jest odpowiedni zautomatyzowany sprzęt i odpowiednie osoby do obsługi tego sprzętu. MJ Group świadczy usługi w branży automatyki przemysłowej i dysponuje wykwalifikowanymi pracownikami specjalizującymi się w przemyśle chemicznym i nie tylko. Działamy na terenie całego kraju gdzie potrzebne jest nasz wsparcie. Jeżeli cenisz sobie profesjonalizm i odpowiedzialność skontaktuj się z nami. 

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Zachęcamy także do sprawdzenia naszej pełnej oferty.

NASZE MOCNE STRONY

  • Długoletnie doświadczenie.

    Wiele lat pracy w branży automatyki przemysłowej pozwoliło nam zdobyć doświadczenia, którymi chętnie dzielimy się z naszymi Klientami. 

  • Wszechstronna wiedza.

    Automatyka przemysłowa to dziedzina interdyscyplinarna. Do realizacji systemu automatyki potrzebny jest szeroki zakres wiedzy obejmujący wiele dziedzin.

  • Ciągły rozwój.

    Dbamy o to, aby nasza kadra ciągle się rozwijała, szkoliła i zdobywała nowe doświadczenia. Tylko wtedy damy swoim Klientom więcej niż oczekują.