AKTUALNOŚCI

Innowacyjny rozproszony system sterowania

Rozproszony system sterowania SIMATIC PCS 7 umożliwia Państwu szybkie reagowanie na ciągle zmieniające się wymagania rynku. Koncepcja całkowicie zintegrowanej automatyki (Totally Integrated Automation) zapewnia wysoką dostępność Państwa systemu, elastyczną konfigurację i intuicyjną obsługę. 
SIMATIC PCS 7 oferuje wysoką niezawodność systemu, zabezpieczenie inwestycji i pewną technologię na długie lata, przy jednoczesnej redukcji całkowitych kosztów posiadania (TCO).

 

Źródło: automatyka.siemens.pl

 

Dlaczego My

  • Szybkość

    Z nami zrealizujesz swój projekt szybko i na najwyższym poziomie. Wszystkie podjęte przez nas  zadania realizujemy szybko i rzetelnie, a najwyższym priorytetem jest przy tym spełnienie Twoich wymagań.
  • Jakość

    To ważna jak nie najważniejsza część realizacji zadania. Każdy projekt przechodzi fazę dokładnych testów eliminując w ten sposób potencjalne błędy czy niedociągnięcia. U nas nie ma miejsca na półśrodki - wszystkie projekty są wykonywane z przyjętymi normami. Zależy nam aby klient odbierający gotowy produkt był zadowolony z naszych usług.
  • Technologia

    Realizowane przez nas zadania są ściśle połączone z najnowszymi usprawnieniami technologicznymi. Dostępność do najnowszego sprzętu w naszej branży daje nam możliwość pełnego wykorzystania ich osiągów. Dokładnie analizujemy jakie elementy najbardziej przydadzą się w danej dziedzinie automatyki. Gwarancję najwyższej jakości i najnowszych usprawnień technologicznych dokonanych przez nas prac zapewnia Siemens Solution Partner.
  • 1